Ece Gürsel'den dizi oyuncularına olay sözler!

Ece Gürsel, geçtiğimiz gün Bebek'te yürüyüş yaparken objektiflere yansıdı. Gürsel, basın mensuplarının sorularını yanıtsı bırakmadı.

Magazin

Ece Gürsel'den dizi oyuncularına olay sözler! Ünlü model Ece Gürsel'in, bir süredir aşk yaşadığı Akın Akbaş'ın evi Bebek'te olduğu için vaktinin büyük kısmını burada geçirdiği öğrenildi.

Ece Gürsel: Para kazanmak için soyundum...

Ece Gürsel: Para kazanmak için soyundum...Yeni projeleri olduğunu dile getiren Ece Gürsel, "Yakında çocuklarla ilgili bir projem var. Modelliğe de devam ediyorum. Defile oldukça podyumda yerimi alıyorum. Dört yıldır da tiyatro yapıyorum" dedi.

Dizi ve sinema filmlerinden teklif geldiğini belirten model, "Uzun soluklu proje istediğim için kabul etmiyorum. Eskiden, 'mankenden oyuncu olmaz' diyorlardı ama şimdi bakıyorsun dizileri ve sinemaya bizim model arkadaşlar ayakta tutuyor. Artık öyle bir kavram kalmadı. Model arkadaşların hepsi dizi ve sinema da çok başarılı" ifadelerini kullandı.

Tiyatro oynarken eleştirmenlerin kendisine ön yargıyla baktıklarını vurgulayan Gürsel, "Er meydanı diziler değil, tiyatro sahnesi. Tiyatro sahnesinde başarılıysa 'oyuncu' derim. Kimse kusura bakmasın dizilerde dünya para kazanıp, bir sahneyi 150 kere çeken kişi 'Ben oyuncuyum' diyorsa, ona saygı duymam" açıklamasını yaptı.

Ece Gürsel yeni sevgilisiyle görüntülendi!

Ece Gürsel yeni sevgilisiyle görüntülendi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: