ECE HANIM DAHA ÇOOOK BEKLER!

NTV haber spikeri Ece Özbek ile aşk yaşayan işadamı Lemi Gülman’ın eşi Reyhan Gülman: Ece Hanım daha çoook bekler!

Magazin

ECE HANIM DAHA ÇOOOK BEKLER!   NTV haber spikeri Ece Özbek ile aşk yaşayan işadamı Lemi Gülman'ın eşi Reyhan Gülman, boşanmaya kesinlikle yanaşmayacağını açıkladı. 15 yıllık evli olduğunu ve eşinden ayrılmayı düşünmediğini söyleyen Reyhan Hanım, boşanma davasıyla ilgili gizlilik kararı aldırma girişimine de karşı çıkacağını söyledi. Vatan'a konuşan Reyhan Hanım'dan, Ece Özbek'e hayli sert mesajlar:

"Ben bu davayla ilgili olarak gizlilik kararı almak istemiyorum. Ama Ece Hanım'ın mesleki açıdan çekindiği noktalar olabilir. Bu yüzden gizlilik kararı çıkartmak istiyor. Evli bir adamla birlikte yazılmaktan rahatsızsan evli bir adamla birlikte olmazsın. Zaten evli bir adamla birlikte olan kadına toplumda yuva bozan kadın mı, metres mi diyorlar bilemiyorum. Bazı insanlar biraz hadlerini bilsinler. Davamız başlayalı daha 4 ay oldu. Ben Lemi'den boşanmayı kesinlikle düşünmüyorum.

Bu dava yıllarca sürecek ve Ece Hanım bekleyecek. Yapacak bir şey yok. Benim için en önemli şey kızımın ruhsal sağlığı. Bu yüzden önümdeki süreci kullanmayı düşünüyorum. Bu dava belki 3 yıl, belki 4 yıl sürecek ama Ece Hanım bekleyecek. Hayatta hiçbir şey belli olmaz. Bir bakarsınız her şey eski haline dönmüş. Olmayacak dediğiniz şey bir bakmışsınız olmuş. Sonuçta bizim evliliğimizden bir çocuğumuz var. İnsan hayatta ailesi olduktan sonra bazı kararları tek cümleyle alamıyor. Lemi Bey çocuğunu hiç ihmal etmiyor, biz de görüşmeye devam ediyoruz. Ece Hanım'ın söylemleriyle ilgili hukuki önlemler almayı düşünüyorum. Kocam şu anda bir devre geçiriyor. Normalde ailesine bağlı, kızına aşık bir insandır."


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: