Ece ile Serkan barışıyor mu?

Ece Erken, Serkan Uçar'la barıştığı yönünde çıkan haberlere sessiz kalamadı.

Magazin

Ece ile Serkan barışıyor mu? Ece Erken şiddet gördüğü iddiasıylaeşi Serkan Uçar’ı terk etmişti. Çift birbirlerine ağır sözler sarf etmiş ancak bir süre sonra barıştıklarını ve anlaşmalı olarak boşanacaklarını açıklamıştı. Geçtiğimiz günlerde oğulları Eymen’le tatil yapan Erken ile Uçar mutluluk pozu vermişti.

Önceki gün Instagram hesabından bir paylaşım yapan Uçar, “Eğer iki insanın birlikte olması gerekiyorsa, eninde sonunda birbirlerine dönmenin yolunu bulurlar” notunu yazdı. Uçar daha sonra bir takipçisine tepki göstererek “Sana ne kardeşim, ben karımı seviyorum. Barışmak istiyorum” dedi.

Bu mesajlar "Ece Erken ile Serkan Uçar çifti barışıyor mu?" şeklinde yorumlandı. Ece Erken bu iddialar karşısında sessizliğini bozdu. Erken, Twitter hesabından "Davayı bekliyoruz" yazarak barışacakları yönünde konuşulan iddiaları yalanladı.davayi bekliyoruz nokta.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: