Ece ile Serkan'ın Instagram savaşı başladı!

Bugün gazetelerde yer alan "Terk edersen seni keserim" başlıklı haberin ardından Ece Erken ile Serkan Uçar Instagram hesaplarından açıklamalara devam etti.

Magazin

Ece ile Serkan'ın Instagram savaşı başladı! Ece Erken’in koruma talebiyle mahkemeye verdiği dilekçede yazılanlar ortaya çıktı. İddiaya göre; Ece Erken’e ait Ortaköy’deki evde oturan çiftin evliliği, Serkan Uçar’ın kusurlu hareketleri nedeniyle çatırdadı. Uçar, eşini sık sık aşağıladı, tehdit etti ve şiddet uyguladı. Hatta Uçar'ın Erken'e "Terk edersen seni keserim" diye mesajlar attığı iddia edildi.

Bu haberler üzerine ikili Instagram hesaplarından açıklamalarda bulundu.

İşte Ece Erken'in açıklamaları:

"Bugün gazetelerde çıkan dilekçemi basın mensupları adliyeden gizlilik kararı çıkarmamıza rağmen ele geçirmiştir. Hiçbir anne ne yaşarsa yaşasın oğlunun babasını kötü bilmesini istemez ama can güvenliğimiz için savcılığa başvurmaya mecburduk. Beni geçmişte yaptığım hatalar ile suçlayan kim varsa Allah kimseye benim yaşadıklarımı yaşatmasın. "Çocuk için evlendi" diyenler için de tek cümlem oğlumu 2 aylıkken aldırmak istedim, doktorum itiraz etti ben de yapamadım... Allah'a şükür çok sağlıklı bir oğlum var, dimdik ayaktayım, daha da güçlü duracağım oğlum için."


Serkan Uçar'ın açıklamaları:

"Ailemden aldığım terbiye gereği susuyorum; gerek kişiliğim, gerek aile değerlerim bana bunu emrediyor. Basında çıkan yalan yanlış her haberin; ileride OĞLUMA zarar vermesinden çekiniyorum. Şiddet, tehdit vesaire gibi zırvalıkları ciddiye bile almıyorum. Bana ve aileme yapılan fütursuz saldırıların hesabı mutlaka yargıya verilecektir. Basında boşanma üzerinden yer etmek çabası nafiledir. Ben çarşamba günü boşanma davamı açmış olacağım. Özellikle 07 Temmuz 2015 (yarin) tarihli bir gazetenin magazin ekinde manşet olarak çıkacak haber ve bundan sonraki tüm yalan haberler ile ilgili avukatım yarın gerekli açıklamaları yazılı olarak yapacaktır.

Serkan Uçar"
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: