Ece ile Tümer Singapur'da buluştu

Ece Erken önce Tayland'a gitti, Singapur'u ise Tümer Metin'le gezdi.

Magazin

Ece ile Tümer Singapur'da buluştu Uzunu süredir Tayland'ın başkenti Bangkok ve tatil cenneti Pukhet'te tatil yapan sunucu Ece Erken, tatilinin bir sonraki durağı Singapur'da eski milli futbolcu Tümer Metin'le buluştu...

Güneydoğu Asya'da romantik buluşma! Sunucu Ece Erken ay başında tatil için Tayland'a gitti. Ülkenin başkenti Bangkok'ta ve dünyaca ünlü tatil merkezi Pukhet'te kalan Erken, tatilinin bir sonraki ayağı olan Singapur'da sürpriz bir isimle buluştu. Eski milli futbolcu ve Lig TV yorumcusu Tümer Metin, Singapur'da Ece Erken'e eşlik etti.

KENTİ BİRLİKTE GEZDİLER
Milli maç arası nedeniyle Lig TV'deki Maraton programının yayınlanmamasını fırsat bilen Tümer Metin, kısa bir tatil için gittiği Singapur'da Ece Erken'le birlikte gezdi. İkili, kentin tarihi ve turistik yerlerini gezip bol bol dinlendi. Hafta başında İstanbul'a dönen Tümer Metin önceki akşam da Nişantaşı'nda dostlarıyla eğlendi.

HT magazin
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: