Ece Seçkin: "Baklavadan hastanelik oldum!"

Ramazan Bayramı'nın ilk günü Antalya'nın Manavgat ilçesinde konser veren Ece Seçkin, sahnede ilginç bir anısını paylaştı.

Magazin

Ece Seçkin: "Baklavadan hastanelik oldum!" Pop müzik şarkıcısı Ece Seçkin, Manavgat'ın Kızılağaç bölgesindeki bir otelde sevenleriyle buluştu. Söylediği birbirinden güzel şarkılarla tatilcileri eğlendiren Ece Seçkin, giydiği uzun kıyafeti nedeniyle dans edememekten şikayet etti.

"İlk defa sahneye uzun kıyafet giyerek çıkıyorum" diyen Ece Seçkin, dans edemediğini bu yüzden kendisini izlemeye gelenlerden 2 kat daha fazla dans etmesini istedi. 1 saatten fazla sahnede kalan Ece Seçkin, dinleyicilerine keyifli anlar yaşattı.

Ece Seçkin:

Ece Seçkin: "Geç kaldın, kaptılar!"Konserin ardından gazeteciler ile sohbet eden Ece Seçkin, herkese aileleriyle vakit geçirecekleri şeker tadında bir bayram diledi. Ece Seçkin, "Eski Ramazan Bayramlarıyla ilgili ilginç bir anım var. Bir keresinde rahmetli anneannem, küçükken baklava açmıştı. Baklavayı çok severim. Biraz fazla yemiştim o baklavadan, ertesi gün hastanelik olmuştum. Böyle unutamadığım bir anım var" dedi.

Ece Seçkin'i sinirlendiren yorum!

Ece Seçkin'i sinirlendiren yorum!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: