Ece seçkin, Hadise gibi!

Albümünün son klibini “Hoşuna mı gidiyo?” şarkısına çeken Ece Seçkin’in klip çalışması farklı tarzıyla dikkat çekiyor.

Kültür-Sanat

Ece seçkin, Hadise gibi! Ece Seçkin ilk olarak “Bu ne yaa!” albümüyle karşımız çıkmıştı. Kendine has tarzı ve ilginç klibiyle kısa bir süre içinde merak konusu oldu. Ece Seçkin, Ozan Doğulu prodüktörlüğünde “Bu ne yaa!” klibiyle müzik dünyasına ilk adımını atmıştı.

Bir süre ortadan kaybolduktan sonra Ece Seçkin yeni bir single ile geri döndü. Konuyu Ece Seçkin ile konuştum uzaklığın sebebini sordum güzel şarkıcı, “Sadece doğru şarkıyı doğru zamanda çıkarma stratejisiydi. Aslında uzak da kalmadım, 'Şok oldum' single’ndan sonra konserlerime devam ettim” dedi.


Seçkin “Şok oldum” klibiyle herkesi açıkçası şoke etti! Yeni klibinde daha olgun bir Ece Seçkin çıktı karşımıza ve ilk çıktığı tarzından eser kalmamıştı. Aslında ben ilk çıktığı halini daha çok beğenmiştim.

“130 BPM MODERATO” albümü ile müzik temposunu daha albümünün ismi ile başından belli eden Ozan Doğulu, albümünde Ece Seçkin’e de yer verdi. Seslendirdiği “Hoşuna mı gidiyo?” şarkısıyla tekrar gündeme gelen Ece Seçkin bu şarkıya Ozan Doğulu prodüktörlüğünde klip çekti.Her zaman izlediğimiz kliplerin dışında farklı bir klip olmuş. Son dönemin en popüler sosyal medya hesabı olan Instagram’ı, Öztagram olarak değiştirmiş. Fotoğrafların altından yorumlaşmaları ve beğenmeleri en ayrıntılı şekilde düşünmüşler. Ozan Doğulu’nun da oynadığı klip çekimleri oldukça eğlenceli görünüyor.

Ece Seçkin’in tarzının git gide Hadise’ye benzediğini fark ettim. Saçları, dansları, hareketleri her ne kadar Hadise’ye benzese de bu bir taklit gibi durmuyor. Onu Hadise’den daha farklı yapan kendine özgü başka bir havası var.

Linet Yurdakul
[email protected]

Bunlarda ilginizi çekebilir: