Ece Seçkin hakkında suç duyurusu!

Ece Seçkin, ‘Follow Me’ isimli şarkısının Azeri sarkıcı Afaq Aslan tarafından sözleri değiştirilerek izinsiz olarak yayınlandığını iddia etmişti. Aslan’dan Seçkin’e cevap gecikmedi. Aslan, “Suç duyurusunda bulunacağım" dedi.

Magazin

Ece Seçkin hakkında suç duyurusu! Ece Seçkin, geçtiğimiz günlerde ‘Follow Me’ şarkısının Afaq Aslan tarafından sözleri değiştirilerek kullanıldığı iddia etmiş, “Ama bu yaptığınız resmen emeğe saygısızlık. Şarkının sahibinden izin almadan bir de başkasının şarkısı gibi yayınlayıp klip çekmişsiniz” demişti.

Ece Seçkin çılgına döndü!

Ece Seçkin çılgına döndü!Dava açacağını da söyleyen şarkıcıya Afaq Aslan’dan cevap geldi. Azeri şarkıcı “Hakkımdaki suçlamalar tamamen iftiradır. Okuduğum şarkının Ece Seçkin’in şarkısı ile alakası yoktur. Avukatım aracılığıyla kendisi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Ece Seçkin’in benim üzerimden kendi reklamını yapmak amacıyla tarafıma asılsız iftiralarda bulunup hakaret etmesi kabul edilecek bir durum değildir” açıklamasını yaptı.

Ece Seçkin'den merak uyandıran buluşma!

Ece Seçkin'den merak uyandıran buluşma!Ece Seçkin'den sevgiliye sıkı takip!

Ece Seçkin'den sevgiliye sıkı takip!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: