Ece Seçkin suskunluğunu bozdu!

Şarkıcı Simge'nin çocuğu olduğunu iddia eden TV programcısı Cem Aydınlı, bu iddiayı kendisine Ece Seçkin'in söylediğini ifade etmişti. Olay olan bu iddia sonrasında Ece Seçkin, sosyal medya üzerinden suskunluğunu bozdu.

Magazin

Ece Seçkin suskunluğunu bozdu! TV programcısı Cem Aydınlı, ünlü popçu Simge'nin bir çocuğu olduğunu iddia etmişti. Magazin gündemine bomba gibi düşen bu iddia sonrası Simge mahkemenin yolunu tutmuş ve Aydınlı'dan şikayetçi olmuştu. Savcılık tarafından uzlaşmaya gönderilen şikayet sonrası Simge, Aydınlı'nın dört tekerlekli sandalye bağışlaması üzerine uzlaşmıştı.

"Simge Sağın'ın çocuğu olduğunu bana Ece Seçkin söyledi"Tam olay kapandı derken Cem Aydınlı'dan olay yaratan bir iddia geldi. Aydınlı, Simge'nin çocuğu olduğunu kendisine Ece Seçkin'in söylediğini ifade etti. Çok konuşulan bu iddia sonrası Ece Seçkin, Instagram'ın hikaye bölümünden bir açıklama yayınladı.

Seçkin'in açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

"Müvekkilimiz Sayın Ece Seçkin, 19/05/2019 tarihinde yayınlanan Sabah Gazetesi haberi ile kendisi hakkındaki iddiaları üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktadır. Müvekkilimizin taraf olmadığı ilgili savcılık dosyasında ifadesi alınan şahsın, hiçbir dayanağı bulunmayan be mesnetsiz ifadelerle müvekkilimizi hedef göstererek asılsız iddialarını temellendirmeye çalıştığı açıktır!"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: