Ece Seçkin'in uğurlu gününde nişan töreni!

Dün gerçekleşen törenle evliliğe ilk adımı atan Ece Seçkin, uğurlu gününde nişanlandığını söyledi.

Magazin

Ece Seçkin'in uğurlu gününde nişan töreni! Pop müziğin sevilen ismi Sevilen Ece Seçkin, sevgilisi Çağrı Terlemez’den geçtiğimiz aylarda Güney Afrika’da aldığı evlenme teklifinden sonra dün akşam aile arasında gerçekleşen sade bir nişan töreniyle evlilik yolunda ilk adımını attı.

Ece Seçkin’in evinde gerçekleşen nişanda, 4yıldır birlikte olan ikili mutluluklarını nikah yüzüğüyle taçlandırdı.

Güney Afrika’dan özel güller!

Nişan hazırlıkları üç gün boyunca devam eden törende kullanılan tüm güller Güney Afrika’dan özel olarak getirildi.

Nişan töreninde yüzükleri Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Rıfat Örnek takarken, çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.

NİŞAN TÖRENİNDEN KARELER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Uğurlu gününde nişan töreni!

Sevilen sanatçı Ece Seçkin, Nişan töreni ile ilgili heyecanını; "Bugün çok heyecanlıyım. Evlilik yolunda ilk adımı atıyorum şu an da. Kendime ve Çağrı’ya mutluluklar diliyorum. Bütün ailem, sevdiklerim yanımda. Konser yoğunluğumdan dolayı uzun zaman sonra tüm aileyi burada görmek çok güzel. Her ayın 15’i benim için her zaman uğurlu olmuştur. Her şey hayal ettiğimden daha da güzel oldu" sözleriyle dile getirdi.

İki tarafın ailesi dışında gecceye katılanlar arasında ; Derya Uluğ, Asil Gök, Özden Bora, Haşim Umut Gülbay, Murat Joker, Görkem Öden, İnci Razaki de vardı. İsteme töreninin ardından Ece Seçkin ve Çağrı Terlemez yakın dostları ve ailesiyle gecceyi eğlenerek geçirdi.

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: