ECE ŞİRİN, DÜNYA STARLARININ GÖZDESİ!

Ece Şirin Microsoft'tan ayrıldıktan sonra yarattığı "Bee Goddess" markasıyla mücevher dünyasına damgasını vurmuş bir isim.

Magazin

ECE ŞİRİN, DÜNYA STARLARININ GÖZDESİ! Microsoft'tan ayrılan ve kendi markası Bee Goddess'i yaratan Ece Şirin Donna Karan, Paris Hilton, Kylie Minogue, Kate Moss gibi birçok ünlüye takı tasarlıyor.

Eğitim hayatının uzun bölümü dışarıda tamamlayan Şirin, eğitiminin son yıllarını ise İstanbul'a, Boğaziçi Üniversitesi'ne geçiş yaparak Türkiye'de tamamlıyor. Parlak bir kariyere sahip olan Şirin, 30'lu yaşlarda ise "Ben kimim, daha ne yapabilirim" gibi zaten içinde var olan soruların ağır bastığı dönemde, Bee Goddess markasını yaratarak mücevher dünyasına adım atan Ece Şirin bu sektöre damgasını vuruyor.

Yarattığı Bee Goddess markasıyla mücevher sektörün iddialı isimleri arasına giren ünlü tasarımcı aynı zamanda büyük bir firmada pazarlama üzerine profesyonel yöneticilikte yapıyor. Şirin, çoğu kişinin aksine mücevheri statü sembolü değil, ruhun sembolü olarak niteliyor.

Ece Şirin daha önce Kenan Erçetingöz'ün "60 Dakika" programına konuk olmuştu:

video:

video:

fotoğraf:
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: