ECE SÜKAN'IN İLGİNÇ AŞK ÜÇGENİ!

Ece Sükan, uzatmalı aşkı Ediz Elhadef'le ayrılır ayrılmaz yeni bir sevgili buldu. Ünlü stil danışmanının yeni sevgilisi; Elhadef'in yakın bir arkadaşı çıktı!

Magazin

ECE SÜKAN'IN İLGİNÇ AŞK ÜÇGENİ! Model ve stil danışmanı Ece Sükan, şaşırtmaya devam ediyor! Sükan, geçtiğimiz günlerde uzatmalı aşkı Ediz Elhadef ile ayrılarak gündeme geldi. Ece Sükan, ayrılıktan birkaç gün sonra esmer bir erkekle görüntülenerek herkesi şaşırttı. Ancak; Ece Sükan'ın vukuatı bununla bitmedi.

Önceki gecce de yeni sevgilisiyle Asmalımescit La Brise Restoran’da romantik dakikalar yaşayan ünlü modelin, gizemli aşkının ilginç bir özelliği ortaya çıktı. Bundan birkaç yıl önce çekilen bir fotoğrafta; o zaman aşk yaşayan Ece Sükan ile Ediz Elhadef'in yanında modelin şimdiki sevgilisi vardı! Bu kare; Elhadef ile Sükan'ın meçhul sevgilisinin yıllardır arkadaş olduğunun kanıtıydı.

Yıllar önce bir defilede çekilen bu fotoğrafta; Ece Sükan ile Ediz Elhadef'in yanında; seksi modelin şimdilerde aşk yaşadığı meçhul sevgilisinin olması herkesi şoke etti. Yeni sevgilisiyle görüntülenen Ece Sükan, aşkının adını soran gazetecilere; "Soramazsınız, beni rahat bırakın" diye bağırdı.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: