Ece Üner'le Deniz Çakır'ın 'Kim Kardashian' kavgası!

Ece Üner'le Deniz Çakır sosyal medya paylaşımlarıyla karşı karşıya geldi. Ece Üner'in Kim Kardashian'la ilgili sözlerine tepki gösteren Deniz Çakır'a Üner, "Samimiyetsizliğiniz mide bulandırıcı!" cevabını verdi.

Magazin

Ece Üner'le Deniz Çakır'ın 'Kim Kardashian' kavgası! Show TV Ana haber bülteni sunucusu Ece Üner dün akşam yayınlanan bültende Türkiye'nin Ermenistan'a karşı Azerbaycan'ı desteklememesi gerektiğini söyleyen Kim Kardashian'a tepki göstermiş ve “Kardashian’ın kameralara göstermeye alışık olduğu, dolayısıyla hepimizin yakından tanıdığı büyük bir kaynağı var. Yine aynı kaynağı mı referans aldı acaba?” ifadelerini kullanmıştı.


DENİZ ÇAKIR TEPKİ GÖSTERDİ!

Ece Üner'in bu sözlerine Deniz Çakır tepki gösterdi. Ünlü oyuncu sosyal medyadan bir paylaşım yaparak, "Bu nasıl avam yakışıksız bir üsluptur. Pes yahu... Bu üslup ile Ana Haber Bülteni sunuyor.. İnanılır gibi değil" ifadelerini kullandı.


ECE ÜNER'DEN CEVAP GECİKMEDİ!

Deniz Çakır'ın bu tepkisine Ece Üner şu sözlerle karşılık verdi:

"Pes’miş! Özünde; “bir yerinden uydurma” dedim! Esas cinsiyetçilik, burada “cinsiyetçilik” aramak! Ben “sıradan” kadınların hakkını ararken siz neredeydiniz? Kardashian’la kadın hakları savunucusu olduğunuzu hatırlayacağınız Kim’in aklına gelirdi? Samimiyetsizliğiniz mide bulandırıcı!"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: