ECEVİT EN BÜYÜK YARASIYLA YÜZLEŞİYOR!

Son günlerin en çok konuşulan yapımlarının başında gelen “Suskunlar”ın yeni bölümüne, Ecevit'in hep kaçtığı geçmişinden en büyük yarasıyla yüzleşmesi damga vuracak..

Magazin

ECEVİT EN BÜYÜK YARASIYLA YÜZLEŞİYOR! Usta oyuncu Metin Coşkun'un Ecevit’in babası Belalı Naim karakteriyle bu hafta itibarıyla kadrosuna katılacağı “Suskunlar”da yine duygu fırtınaları esecek. Murat Yıldırım'ın canlandırdığı, çocukluk arkadaşlarının Şerif’i, bugünün başarılı avukatı Ecevit'in hep kaçtığı geçmişiyle yüzleşeceği bu bölümde olaylar şöyle gelişecek: Sait'in kim olduğu sonunda anlaşılır. Sakladığı kasanın içinde onun gerçek yüzü kitlidir. Ecevit ve arkadaşları Sait'in peşine düşerler. Ama kasayı açıp içindekileri adaletin ellerine teslim etmek sandıklarından zor olacaktır. Onlar kasanın peşindeyken biri hala derin uykuda bekliyordur: İrfan. Uyandığında kim olduğunu baştan hatırlayacak olan İrfan. Sadece Ecevit bilmiyor kim olduğunu. İki dünya arasında sıkışıp kalan adam; Birsen ve Sermet başka tanıyor onu, Kuyudibi'ndekiler başka. Herkes kendi tanıdığı Ecevit'i ispatlamaya çalışacak. Ama aslında sorunun cevabı tek bir adamda saklı. Kuyudibi'ne dönen meçhul yabancı: Belalı Naim...

magazin
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: