Eda Ece ilk kez açıkladı: "19 yaşındayken..."

Eda Ece, Instagram hesabından sanata olan ilgisini anlattı.

Magazin

Eda Ece ilk kez açıkladı: "19 yaşındayken..." Yasak Elma dizisinde Yıldız karakterini canlandıran Eda Ece, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti. 19 yaşındayken İstanbul Modern Müzesi'nde Mimar Sinan Üniversitesi hocalarının seminerlerine katıldığını belirten oyuncu şöyle yazdı:

"2009 yılında, 19 yaşındayken İstanbul Modern Müzesi'nde Mimar Sinan Üniversitesi hocalarının seminerlerine katılarak sanat tarihi dersleri almıştım. Hayatımda en severek gittiğim kurstur. Amerikan Hastanesi'nde psikoloji ile alakalı bir dal olarak hr için staj yapıyordum ama Operation Room adında bir sanat alanları vardı daha çok ilgimi çekti. Oranın küratörlüğünü yapan, çok önemli ressamlarımızdan çok sevdiğim Ekrem Yalçındağ ile çalıştım ve sayesinde çok sevdiğim @dirimart la tanıştım, gönüllü olarak orada çalıştım. Bir çok yurtdışı fuarına gittim, gezdim, öğrendim. 10 yıl geçmiş. 2011 yılında beri profesyonel olarak oyunculuk yapıyorum. Ve mutluyum. Sanatın her dalı, insana çok iyi geliyor. Yaratıcı insanlar kadar sevdiğim bir şey yok."


"Şimdi ise 29 yaşımda, sanatın "s" sinden anlamayan Yıldız'ımı büyük bir sevgi ile oynuyorum. Oyunculuk bildiğini unutturan, bilmediğini öğreten, sürekli kendini değiştirdiğin, geliştirdiğin, herkesi anlamaya çalıştığın, her tip insan olabildiğin, müthiş bir meslek, tam bir ikizler mesleği değil de ne! Ama daha güzel olanı var, onu da zamanla söylerim."


Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece'nin yeni yıl planı!

Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece'nin yeni yıl planı!'Yasak Elma'da Yıldız ve Ender iş birliği!

'Yasak Elma'da Yıldız ve Ender iş birliği!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: