Eda Ece şekilden şekile girdi!

2017’nin büyük merakla beklenen, BKM Film yapımı Görümce’nin güzelleri güzeli gelini Eda Ece, rolü için şekilden şekile girdi.

Kültür-Sanat

Eda Ece şekilden şekile girdi! Erkek kardeşi Ahmet (Buğra Gülsoy), ona fazlaca düşkün olan ablası Yeliz (Gupse Özay) ve Deniz (Eda Ece)’in arasında geçenleri, keyifli bir dille beyazperdeye taşıyan film 2 Aralık’ta vizyonda olacak.

Ahmet (Buğra Gülsoy)’ten evlenme teklifi almasıyla, bir anda Yeliz (Gupse Özay)’ın hedefine oturan, kendi halindeki Deniz (Eda Ece)’in yaşadıkları sinemaseverleri kahkahaya boğacak.

Senaryo gereği kendini yogaya adamış olan Eda Ece’nin, yerçekimine meydan okuyan halleri set fotoğrafçısı tarafından böyle görüntülendi.

Filmin senaristi ve başrol oyuncularından Gupse Özay, Buğra Gülsoy ve Eda Ece’nin başrolleri paylaştığı Görümce’nin yönetmen koltuğunda ise Kocan Kadar Konuş filmlerinden tanıdığımız Kıvanç Baruönü oturuyor.
Filmin kadrosu şöyle: Gupse Özay, Buğra Gülsoy, Eda Ece, Zeynep Kankonde, Danilo Zanna, Özlem Tokaslan, İnci Pars, Dilşah Demir, Özlem Öçalmaz.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: