Eda Ece'den çarpıcı açıklamalar!

Fox TV'de yayınlanan 'Yasak Elma' dizisiyle izleyici karşısına geçen Eda Ece, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Magazin

Eda Ece'den çarpıcı açıklamalar! Fox TV'de yayınlanan 'Yasak Elma' dizisiyle izleyici karşısına geçen Eda Ece , çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Dizi ve sinema projelerinde yer alan oyuncu Eda Erol, gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyor.

Yasak Elma oyuncuları beraber ekran başına geçti!

Yasak Elma oyuncuları beraber ekran başına geçti!Eda Ece verdiği bir röportajda kendini gizlemenin bu meslekte önemli olduğunu vurgulayarak, "Oyunculuk öyle bir meslek ki, başka biri oluyorsun ve bu kişi olduğuna inandırman gerekiyor. Ben Eda olarak kendimi çok fazla gösterip tanıtırsam, canlandırdığım karakterlere nasıl inanacaklar? Hollywood’un ‘A listesi’ndeki genç oyuncuların hemen hiçbiri Instagram’da bile yok. Çünkü kendini gizlemek bu meslekte önemli. Ben kişilik olarak da ilgi çekmeyi sevmiyorum. İnsanlara “Bana bakın” demek hiç zekice gelmiyor ve yıpratıcı buluyorum. Tam tersi; ne kadar gizem, o kadar ilgi çekici. Türkiye’de ünlü olmanın çok keyifli olduğunu da düşünmüyorum." sözlerini dile getirdi.

Ece, "Şöhretin büyüdükçe sürekli bir açığın yakalanmaya çalışılıyor " diye de ekledi.

Eda Ece'nin en deli arkadaşı!

Eda Ece'nin en deli arkadaşı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: