Eda Taşpınar fotoğrafçısı ile gezecek!

Yaz ayları için "Benim mevsimim" diyen Eda Taşpınar, bu sezonun tatil rotasını çizdi.

Magazin

Eda Taşpınar fotoğrafçısı ile gezecek! Geçtiğimiz Şubat'ta Miami'de güneşlenirken bir ajans tarafından görüntülenen Eda Taşpınar, kilolu haliyle hayranları üzerinde şok etkisi yaratmıştı. Miami'de çekilen bu fotoğrafları hafızasından silmek isteyen Taşpınar, internetten de sildirmeye çalışıyor.


Magazine bomba gibi düşen fotoğrafların ardından sosyetik güzel patates diyetine başlamış ve kısa sürede 5 kilo vermeyi başarmıştı.

Taşpınar, "Benim mevsimim" dediği yaz sezonu için tatil rotasını belirledi.

Eda Taşpınar: Benim mevsimim geliyor!

Eda Taşpınar: Benim mevsimim geliyor!Sosyetik güzelin bu yaz ilk durağı Marmaris olacak. Sonrasında ise Yunan adası Mykonos'a geçecek. Taşpınar, Dubrovnik, Marakeş ve Meksika'da da tatil yapacak ve sezonu Çeşme'de kapatacak.

Eda Taşpınar, yoğun yaz programı için kendisine bir fotoğrafçı tuttu. Taşpınar, gittiği her ülkeye fotoğrafçısını da yanında götürecek. Özel pozlar verecek olan sosyetik güzel, karşılığında aylık 8 bin lira ödeyecek.

Eda Taşpınar o pozu ihmal etmedi!

Eda Taşpınar o pozu ihmal etmedi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: