EDA TAŞPINAR VE NURETTİN HASMAN: KÜS DEĞİLİZ!

Kurban Bayramı’nda Kıbrıs’ta aynı otelde kalan Nurettin Hasman ile eski sevgilisi Eda Taşpınar, küs olmadıklarını söyleyip yan yana şezlonglarda güneşlendi.

Magazin

EDA TAŞPINAR VE NURETTİN HASMAN: KÜS DEĞİLİZ! EDA, ANNEANNESİYLE GELDİ
İşte medeniyet bu! Yedi yıl büyük aşk yaşadıktan sonra 2009'da ayrılan Eda Taşpınar ile Nurettin Hasman, Kurban Bayramı boyunca Kıbrıs'ta aynı otelde kaldı. Anne annesi Gun Elsa Yontunç, amcası Adnan ve yengesi İndhira Taşpınar'la tatil için Kıbrıs'a giden İkoncan, eski sevgilisiyle ilk olarak Ajda Pekkan'ın Girne Cratos Otel'deki konserinde karşılaştı. İki eski sevgili, konser sırasında selamlaşıp konuştu.

'BİZ ZATEN KÜS DEĞİLİZ Kİ!'
Eski sevgilisinin amcası Adnan Bey ve eşi İndhira Taşpınar'la da dost olan Nurettin Hasman, ikiliyle ertesi gün otelin havuzunda karşılaştı. Hasman'ın ikiliyle sohbeti sırasında, Eda Taşpınarda iki şezlong ötede güneşleniyordu. Sörfçü Bora Kozanoğlu'yla aşk yaşayan Taşpınar ve Hasman, küs olmadıklarını, gazetelerde yanlış haberlere malzeme olmamak için bir birlerinden uzak durduklarını söyledi.

ONLAR KÜS DEĞİİL Kİ!!
Bayramda gazeteleri takip edenler hatırlıyordur; eski sevgililer Eda Taşpınar ile Nurettin Hasman'ın Kıbrıs'ta pişti oldukları, bir araya gelmemek için bir birlerinden kaçtıkları, hatta barıştıkları yönünde haberler yapıldı. Bilmeyenler için söyleyeyim, onlar küs değil ki! Ben ikisiyle de Kıbrıs'ta bir araya geldim, onlar zaten konuşuyorlarmış. Sadece basına malzeme olmamak için birlikte aynı ortamda görünmek istemiyorlarmış. Eda, Kıbrıs'a anneannesi Gun Elsa Yontunç, amcası Adnan, yengesi İndhira ve yeğeni ile birlikte gelmişti. Nurettin Hasman da yakın arkadaşları Berna Karar, Esra Özkan ve bir gurup arkadaşıyla daha oradaydı. Ben Kıbrıs'ta gördüm, hem merhabalaştılar hem de konuştular...

(Ünal Demirkaya HT Magazin)

Bunlarda ilginizi çekebilir: