EDA TAŞPINAR'A GEREK YOK!

Modacılar isyanda; Eda Taşpınar'a gerek yok 13.09.2008 - 15:46 yazdır sepete ekle arkadaşına gönder DIGG FACEBOOK DEL.ICO.US Doğa Rutkay'ın sunduğu programda modacılar her giydiği konuşulan Eda Taşpınar'ı eleştiri yağmuruna tuttular.

Magazin

EDA TAŞPINAR'A GEREK YOK! Kanaltürk ekranlarında yayınlanan Doğa Rutkay'ın sunduğu 'Her şeyi Söylemek Mümkün' programına modacılar konuk oldu. Ünlülerin kıyafetlerinin eleştirildiği programda sıra sosyetik isim İkoncan lakaplı Eda Taşpınar'ın kıyafetlerini eleştirmeye gelindiğin de eleştiriler havada uçtu.

Konuk modacılardan Bahar Korçan ile Hakan Yıldırım ve programın sunucusu Doğa Rutkay, Taşpınar hakkında yorumlarda bulundular. Ancak modacılar kıyafetlerden çok Eda Taşpınar'ı eleştirdiler. Doğa Rutkay ''Bana çok itici geliyor. '' derken, Bahar Korçan ''Bence gazetelerde bu kadar yer almasına gerek yok.'' dedi. Doğa Rutkay Aziz ise '' Bence de yok yani memlekette bu kadar önemli konu varken en azından İkoncan'ı birinci sayfaya taşımasınlar. Gazetelerde de olmasa olur. Her gün haber yapılmasına gerek yok'' dedi. Hakan Yıldırım ise konuşmaya katılarak '' Giydiği kıyafetler çok zorlama oluyor. Sanırım kendi bu konuda bir şeyler yapmaya çalışıyor ve '' dedi.

(gazeteport)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: