EDA TAŞPINAR'DAN AŞK KOKAN KÜREK SÖRFÜ

İkoncan Eda Taşpınar, sevgilisi Bora Kozanoğlu'dan öğrendiği rüzgar sörfünden sonra 'kürek' sörfüne merak sardı. Şamdan Plus, 'padlesurf' yapan aşıkları görüntüledi

Magazin

EDA TAŞPINAR'DAN AŞK KOKAN KÜREK SÖRFÜ İki yıl öncesine kadar Bodrum deyince ilk akla gelen isimlerden biri olan Eda Taşpınar, artık Çeşme'de sporla iç içe bir tatil yapıyor. Gündüzleri sevgilisi Bora Kozanoğlu'nun Alaçatı'daki rüzgar sörfü okulunu mesken tutan İkoncan; gün boyu denizden çıkmıyor.

DENİZ KUŞU
Usta bir sörfçü olma yolunda hızla ilerleyen Eda Taşpınar, şimdi de Hollywood starlarının yeni tutkusu 'kürek sörfü' (padlesurf) öğreniyor. Rüzgarın sörf için uygun olmadığı günlerde ellerinde küreklerle denize açılan iki sevgili; bol bol öpüşüp koklaşarak romantizm eşliğinde spor yapıyor.

ŞAMPİYON...
2010 Avrupa Slalom Rüzgar Şampiyonası'nda yedinci olan Bora Kozanoğlu, dünya şampiyonasına hazırlanıyor. Şampiyon sörfçü, bu arada sevgilisine 'kürek sörfü' öğretmeyi de ihmal etmiyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: