Edis: "Emina Jahovic deli bir kadın!"

Emina Jahovic'le 'Güzelliğine' parçasında düet yapan Edis, samimi açıklamalarda bulundu.

Magazin

Edis: "Emina Jahovic deli bir kadın!" Edis ve Emina Jahovic'in düet yaptığı 'Güzelliğine' adlı şarkı bugün yayına girdi. Nihat Odabaşı'nın İstanbul ve Tekirdağ'da 48 saatte çektiği klip için 50 kişilik bir ekip çalıştı. Teklifin Emina'dan geldiğini belirten Edis, ''Bu şarkının içinde güzel bir dostluk var. O kimyayı insanlar hissedecek. Emina deli dolu bir kadın... İşini iyi yapan, profesyonel bir sanatçı... Makedonya'da kayıtları yaparken, ona olan ilgiye şaşırdım'' dedi.

Türkiye'de şarkıcılık yapmak istemediğini söyleyen Emina Jahovic ise, ''Hem aksanımdan dolayı hem de Mustafa sanatçı olduğu için kendi sınırımda kalmak istedim. Ama çok güzel bir parça geldi, Darko Dimitrov'dan... Edis, beğendiğim bir şarkıcı ve Türkiye'de isim yapabilecek biri. Çok iyi bir insan ve tatlı bir çocuk. Bence, Türk müzik piyasasını değiştirecek. Onunla birlikte çıkış yapmak istedim'' şeklinde konuştu.

Emina ve Edis'ten sürpriz düet!

Emina ve Edis'ten sürpriz düet!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: