Edis'in yeni imajına yorum yağdı!

Gür saçlarıyla görenleri kendine hayran bırakan şarkıcı Edis, saçlarını 3 numara kestirdi. Bu imajıyla sosyal medyada yorum yağmuruna tutulan şarkıcı, en ilginç yorumu ise "Yuh hayvan" diyerek Serel Yereli'den aldı.

Magazin

Edis'in yeni imajına yorum yağdı! Şarkılarındaki başarıyla adından göz ettiren genç şarkıcı Edis Görgülü, saçlarını 3 numara kestirdi. Sesinin yanı sıra yakışıklılığıyla da hayranlarının dikkatini çeken şarkıcının saçlarını neden kestirdiği henüz bilinmiyor. Edis'in saçlarını kısacık kestirmesi, kimi hayranları tarafından çok beğenilse de kimileri tarafından fazlasıyla eleştirildi.

Edis, takipçilerinin yanı sıra ünlülerden de pek çok yorum aldı. Gülşen "Budur" diyerek çok beğendiğini belli ederken, eski Survivor yarışmacısı Ece Begüm Yücütan ise "Yavrum benim be" yorumunu yaptı. Ünlüler camiasından en dikkat çekici yoruma ise "Yuh hayvan" diyerek Serel Yereli imza attı.

Şarkıcı, saçlarını 3 numara kestirmesinin ardından akıllara gelen askerlikle ilgili 'hayırlı tezkereler' yazan bir takipçisine ise "Askerlikle ilgisi yok" yorumunda bulundu.

İşte Edis'in çok konuşulan yeni imajı:


Edis: 'Bana evlilik teklif etti!'

Edis: 'Bana evlilik teklif etti!'Edis'in annesine güvenlik şoku!

Edis'in annesine güvenlik şoku!

Bunlarda ilginizi çekebilir: