Edis'ten duyarlı hareket! Geliri bağışladı!

Edis, Harbiye Açıkhava sahnesinde konser verdi. Şarkıları, dansları ve sahne şovlarıyla 7'den 70'e kendisini dinlemeye gelen herkesi kendisine hayran bırakan şarkıcı konser gelirini Ahbap Derneği'ne bağışladı.

Magazin

Edis'ten duyarlı hareket! Geliri bağışladı! Harbiye'de konser veren Edis, Perişanım şarkısıyla sahneye çıktı. Edis şarkıları ve danslarıyla Açıkhava sahnesini salladı.

Edis’e kainat şarkısında ise Ekin Beril ve Anıl Piyancı eşlik etti. Sahnede kaldığı sürece 24 şarkı seslendiren Edis sahnede yaptığı konuşmada pandemi nedeniyle hayranlarıyla bir daha bir araya hiç gelemeyeceğini düşündüğünü söyleyerek “Çok uzun zamandır uzak kaldık birbirimizden bir ara hiçbir araya gelemeyeceğimizi düşünüyordum” dedi.


Geliri Ahbap Derneğine

Ülkemizdeki yangınlar ilgili de konuşan Edis “Hepimiz çok üzgünüz. Herkesin hassasiyetini biliyorum, zor günlerden geçiyoruz. Bu hataların tekrar yaşanmamasını istiyoruz. Öncelikle hayatını kaybeden tüm canlılarımızı anıyorum ve orada canla başla mücadele eden emekçi halkımıza da selam olsun. Burada bugün aldığınız tüm biletler Ahbap aracılığıyla ihtiyacı olanlara iletilecek” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: