Edition'da "Uluslararası sürdürebilirlik ödülü"

International Hotel Awards'dan İstanbul Edition'da "Uluslararası sürdürebilirlik ödülü"

Diğer Haberler

Edition'da "Uluslararası sürdürebilirlik ödülü" The Istanbul Edition, Türkiye Sakatlar Derneği ile yürüttüğü "Turizmde Biz de Varız" projesi ve diğer sürdürülebilirlik çalışmaları ile dünya üzerinde 50 ülkenin katılımı ile gerçekleşen International Hotel Awards "2014 En İyi Sürdürülebilir Otel Projesi Ödülü"nü bu akşam Londra Marriott Hotel’de düzenlenecek gala gecesinde teslim alacak.

Konsept otel yaratıcısı Ian Schrager ile Marriott International zincirinin birlikte yarattığı EDITION markasının Avrupa'da ki ilk oteli, The Istanbul EDITION geçtiğimiz dönemlerde de Luxury Lifestyle Awards "Lüks Otel" kategorisi birinciliği, World Luxury Hotel Awards "En İyi Şehir Oteli", "Türkiye'nin En İyi İşverenleri 2014 Yarışması'nda turizm sektöründe "En İyi İşveren Ödülü" ve ard arda üç kez Trip Advisor "Mükemmelliyet Sertifikası"na layık görülmüştü.

The Istanbul Edition, merkezi lokasyonu, yüksek standartlarda kişiye özel hizmet anlayışı, zaman yönetimi ve verimlilik için gereken her ihtiyaca yanıt veren teknik alt yapısı ve şık dekoruyla ve desteklediği sosyal sorumluluk projeleriyle tanınıyor.

"Türkiye Sakatlar Derneği" ile birlikte yürütmekte oldukları Turizm sektöründeki engelli istihdamını arttırmaya ve sektörde fırsat eşitliği yaratmaya "Turizmde Biz de Varız" projesi ve bunun yanı sıra, enerji kaynaklarının verimli kullanımı yönünde kurum olarak gösterdikleri çabalarla bu ödüle layık görülen The Istanbul Edition uzunca süren değerlendirme sürecinde dünya üzerindeki pek çok ülkenin temsilcilerinden oluşan jüriyi çalışmalarıyla etkilemeyi başardı ve jüriden tam puan alarak Avrupa’da kendi bölgesinde "En İyi Sürdürülebilir Ote" ünvanına hak kazandı.
THE İSTANBUL EDITION ile ilgili detaylı bilgi ve iletişim için tıklayınız..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: