Elit İşcan-Efecan Şenolsun davasında karar...

Oyuncu Efecan Şenolsun, 2018 yılında çekilen ‘Yaşamayanlar’ dizisinin setinde birlikte oynadığı Elit İşcan’ın şikayetiyle yargılandığı ‘hakaret ve cinsel saldırı´ davasında beraat etti.

Magazin

Elit İşcan-Efecan Şenolsun davasında karar... İstanbul Anadolu Adliyesi’ndeki 19. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmada savcının mütalaasını değerlendiren ve son savunmaları alan mahkeme, iddiaları yersiz bularak Efecan Şenolsun’u şikayete söz konusu tüm suçlamalardan beraat ettirdi. Dava süresince sessizliğini koruyan Şenolsun, beraat kararının ardından gözyaşlarını tutamadı. Mesnetsiz suçlamalar ve kamuoyu nezdinde aleyhinde sürdürülen karalama kampanyasıyla hayatının iki buçuk yılını çaldıklarını belirterek maddi-manevi yaşadığı büyük kaybı tazmin yoluna gideceğini söyledi. Efecan Şenolsun’u son duruşmasında da ailesi ile arkadaşları ve sevenleri yine yalnız bırakmadı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: