Efecan Şenolsun'dan da bir açıklama geldi!

'Yaşamayanlar' dizisinin oyuncusu Elit İşcan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla rol arkadaşı Efecan Şenolsun'u kendisini taciz etmekle suçlamıştı. Yaşanan bu olayın ardından yeni rol alacağı dizi Çarpışma'nın yapımcısı Ay Yapım, genç oyuncu ile alakalı bir basın açıklamasında bulundu ve dava açılırsa Şenolsun'un kadrodan çıkarılacağını duyurdu. Efecan Şenolsun da çıkan haberlerin ardından yazılı bir açıklamada bulundu.

Magazin

Efecan Şenolsun'dan da bir açıklama geldi! İşte Efecan Şenolsun'un yaptığı o açıklama:

"5 Haziran 2018 tarihinde Yaşamayanlar setinde, yakın iki çalışma arkadaşı arasında geçen “sözlü” bir duruma istinaden “4 ay sonra” 5 Ekim 2018’de hakkımda savcılığa şikayette bulunuldu.

25 Ekim 2018 tarihinde kamuoyu ile gerçeği saptıran tanımlar kullanılarak bazı iddialar paylaşıldı.

Bu iddialara dayanarak bir takım kişi ve kuruluşlar öncülüğünde, üstelik tanıklardan hatta yapım şirketinden bile bilgi alma gereği duymadan bir "sosyal medya kampanyası” başlatıldı.

Efecan Şenolsun'a kötü haber!

Efecan Şenolsun'a kötü haber!Bu iddialar beni ve ailemi zan altında bırakan çok ciddi suçlamalar olduğu için hemen savcılığa başvurarak 6 Kasım 2018 tarihinde ifademi ve tanık listemi verdim!

Karşı taraf 1,5 aydır ifade başvurusu yapmamış, tanık listesi vermemiştir.

Onlarca set çalışanının gözü önünde yaşanan ve yapımcılar tarafından da ertesi gün bizzat kendisinden dinlenen konu ile ilgili, kamuoyu açıklamasında birçok gerçek dışı ve çelişkili ifade yer almaktadır. Kaldı ki set ekibi de kısa süre önce bir “kınama” açıklaması yapmıştır. Şu anda soruşturma aşaması olduğu için daha detaylı açıklama yapamıyorum ve yargı üzerinden ilerlemeyi doğru buluyorum.

Efecan Şenolsun hakkında soruşturma başlatıldı!

Efecan Şenolsun hakkında soruşturma başlatıldı!Eğer konu “dava”ya intikal eder ise bende “kişi ve kuruluşlara karşı” vereceğim hukuksal mücadelede, Çarpışma projesinin adının dava sürecine dahil olmaması için gerekeni yapmaya hazırım.

Şu anda konu soruşturma sürecindedir ve işime devam ediyorum.

Yasal hakları ve ailesi olan bir genç olarak kamuoyunun ve basının sosyal medya üzerinden “yargısız infaz” yapan kuruluşlara/kişilere itibar etmemesini diliyor, bu duruma karşı duyarlı ve vicdanlı olacaklarına inanıyorum.

Bilgilerinize saygı ile sunarım…

EFECAN ŞENOLSUN "

Elit İşcan'dan taciz iddiası!

Elit İşcan'dan taciz iddiası!Sette cinsel taciz iddiasına yapım şirketinden açıklama!

Sette cinsel taciz iddiasına yapım şirketinden açıklama!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: