Efsane Grup Stomp büyüledi!

Şovlarıyla herkesi büyüleyen Stomp 31 Ocak 2014, Cuma akşamı İstanbul’da gerçekleştirdiği ilk gösterisiyle herkesi büyüledi.

Kültür-Sanat

Efsane Grup Stomp büyüledi! İzlerken yerinizde duramayacağınız şovlarıyla herkesi büyüleyen Stomp 31 Ocak 2014, Cuma geccesi İstanbul’da gerçekleştirdiği ilk gösterisiyle herkesi büyüledi. MAP İletişim, BKM organizasyonuyla Türkiye’ye gelen Stomp, 1-2 Şubat tarihlerinde İstanbul’da İstanbul Kongre Merkezi’nde, 7-8-9 Şubat tarihlerinde ise Ankara’da Congresium’da şovlarını gerçekleştirecek .

Ünlü grubun üyeleri günlük hayatta kullanılan varil, süpürge, kibrit çöpü, şişe, tükenmez kalem gibi birbirinden farklı objeyi gösterilerinin bir parçası haline getiriyor. Bu gösteride diyalog yok, sadece ritm konuşuyor.


Stomp Sokakta Doğdu…
Stomp’un geçmişi 1991 yılına, İngiltere’nin Brighton kentinin sokaklarına uzanıyor. Grubun kurucuları Luke Cresswell ve Steve McNicolas... Stomp üyelerinin hiçbiri perküsyon dışında bir profesyonel enstrüman çalmıyor. Ama farklı objelerden çıkan sesleri büyük ustalıkla ritme dönüştürebiliyorlar.

7'den 70'e herkesin ilgi gösterdiği bu muhteşem gösteri, sömestr tatilinde İstanbul ve Ankara'da gösterimde olacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: