EFSANE İKİLİ GERİ DÖNÜYOR!

Nükhet Duru ile Cenk Eren yoğun istek üzerine tekrar Günay'da...

Magazin

EFSANE İKİLİ GERİ DÖNÜYOR! İstanbul'un elit mekanı Günay Restaurant'da daha önce sahne alan ve izleyenler tarafından büyük beğeni ile izlenen ikili, tekrar aynı sahne de.

Müzik dünyasının muhteşem ikilisi olarak büyük beğeni toplayan Nükhet Duru ile Cenk Eren, kısa bir aradan sonra yeniden aynı sahne de. İstanbul'un elit mekanı Günay Restaurant' da sahneye çıkmaya hazırlanan ikili, sahne şovları, şarkıları ve esprileri ile yine damgalarını vuracaklar. Yeni albümünü çıkartan Cenk Eren, yeni şarkılarının yanı sıra eski şarkılarından söylerken Mayıs ayında çıkacak yeni albümü için hazırlıkları sürdüren Nükhet Duru sürpriz yapıp yeni şarkılarından da Günay izleyicisi için seslendirecek.

'Muhteşem İkili' albümünden sonra ikinci bir albüm çalışması yapmayan Cenk Eren ile Nükhet Duru ise Günay geccesinde dünden bugüne muhteşem şarkılar seslendirip gündemdeki olaylara da parmak basacaklar. Günay için özel kostümler hazırlatan Nükhet Duru, 'Cenk ile kimyamız çok güzel tutuyor. Biz birlikte sahne de çok mutlu oluyoruz' derken Cenk Eren, 'Hayatımda en uyum sağladığım tek kadın. Nükhet Duru ile sahne de devleşiyorum' diyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: