Ege'nin Hamsisi final yapıyor!

TRT'nin pazartesi akşamları ekrana gelen ve sevilen dizisi Ege'nin Hamsisi, 23. bölümüyle final yapma kararı aldı.

Dizi Galeri

Ege'nin Hamsisi final yapıyor! Yeni yılda "Vuslat" ve "Halka" gibi iddialı dizilerle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan TRT 1, bir diziyi daha yayından kaldırdı. Pazartesi akşamları seyirciyle buluşan 'Ege'nin Hamsisi' dizisi için final kararı alındı.

Başrollerini İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Asuman Dabak, Uraz Kaygılaroğlu, Hakan Bilgin, Eser Eyüboğlu, Durul Bazan ve Bestemsu Özdemir gibi ünlü isimlerin paylaştığı dizi, yaz sezonunun sevilen dizileri arasına girse de final yapmaktan kurtulamadı. Ege'nin Hamsisi, 31 aralık pazartesi günü ekrana gelecek 23. bölümüyle ekrana veda edecek. Karadenizli ve Egeli iki restoran sahibinin eğlenceli hikâyesini ekrana taşıyan Köprü Film imzalı komedi dizisinin final kararı alması ise hayranlarını üzdü. Ege'nin Hamsisi dizisi, ailece izlenebilen sıcacık bir aile hikayesini ekrana taşıyordu.

Son bölümde neler oldu?

Ege'nin Hamsisi'nin son bölümünde ise hem eğlenceli hem de heyecan dolu sahneleri yürekleri ağza getirdi. Melahat ve Derya'nın kaçırılması ile büyük bir kurtarma çalışması başlatıldı. Kubat ailesi için kendini atmaktan çekinmezken, Sığacık bu zorluğun da üstesinden gelmeyi başardı. Deniz Zeynep evleniyor mu? Son bölümün ardından 23. bölüm fragmanı merak konusu...

İşte 23.Bölüm Fragmanı

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: