"Eğer davayı geri çekmezsen..."

Miss Turkey 2011 Güzeli Melisa Aslı Pamuk, tehdit ettiğini delillendiremediği için, suç duyurusunda bulunduğu Elif Atbaş ve Yasin Duman hakkında beraat etti.

Magazin

"Eğer davayı geri çekmezsen..." Miss Turkey 2011 Güzeli Melisa Aslı Pamuk, kendisine âşık olduğunu söylemesi üzerine arkadaşlığını kestiği kız arkadaşı Elif Atbaş tarafından 'yüzüne kezzap atılmak' ve 'öldürülmek' ile tehdit edildiğini belirterek savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Atbaş hakkında dava açılmıştı.

Melisa Aslı Pamuk ve Tolga Sala'nın tatil öncesi alışveriş keyfi...

Melisa Aslı Pamuk ve Tolga Sala'nın tatil öncesi alışveriş keyfi..."DAVAYI GERİ ÇEKMEZSEN SONUN KÖTÜ BİTER"

Pamuk tarafından yapılan şikâyet sonrası Atbaş ve arkadaşı Duman hakkında geçtiğimiz günlerde ikinci bir dava daha açıldı. Bu davanın iddianamesinde, Pamuk'un Yasin Duman tarafından arkadaşı Elif Atbaş'ın azmettirmesiyle, "Davaları geri çekmezsen sonun kötü biter" şeklinde ölümle tehdit edildiği öne sürüldü.

Melisa Aslı Pamuk'tan Fahriye Evcen itirafı!

Melisa Aslı Pamuk'tan Fahriye Evcen itirafı!Elif Atbaş ve Yasin Duman hakkında "birden fazla kişi ile tehdit suçundan" ceza istendi. Aslı Pamuk ikili tarafından tehdit edildiğini delillendiremediği için iki şüpheli beraat etti. (Kaynak: sabah.com.tr)

Melisa Aslı Pamuk sevgilisiyle alışverişte

Melisa Aslı Pamuk sevgilisiyle alışverişte

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: