Eğlence ve seks kokan afiş!

Bu yılın merakla beklenen sinema filmi "Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu (esu10y)" nun afişi sonunda tamamlandı. 3 ay da tamamlanan ve 146 taslak arasından seçilen afiş tamamen eğlence ve seks kokuyor.

Kültür-Sanat

Eğlence ve seks kokan afiş! Çekimleri Akçakoca da 1 ay da tamamlanan, yönetmenliğini Biray Dalkıran'ın yapmış olduğu ve senaryosu 3.5 yılda bilimsel aşk araştırmaları sonucu büyük özenle yazılan yılın en komik filmi "Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu" afişiyle büyük ilgi göreceğe benziyor.

Geçtiğimiz gün sosyal medya da yayınlanan filmden sahneleri içeren videolar da büyük ilgi gördü ve videolarda geçen replikler kısa sürede internette fenomen olmayı başardı.

Başrollerini Atılgan Gümüş, Tuğçe Sarıkaya, Orçun Kaptan, Serhat Özcan, Kubilay Güleçoğlu'nun paylaştığı ve konuk oyuncular arasında Emre Koç, Kemal Erek, Deniz Gönen Türkcan, Demet Gönen, Sevcihan Tunca ve Asuman Dabak, Recep Aktuğ, Zeynep Dizdar gibi isimlerin bulunduğu "Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu" filmi birbirinden özel ve çarpıcı sahneleriyle yakında sinemalarda seyircileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Bu film hem eski sevgiliyi unutmayı hem de olan sevgiliyle mutlu olmanın komik bir rehberi niteliğinde olacak. "Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu" yakında sinemalarda.

Bunlarda ilginizi çekebilir: