Eğlencenin tam ortasında: Nossa Cafe & Brasserie

Vialand şubesiyle, eğlencenin tam kalbine kurulmuş bir lezzet noktası olan Nossa Cafe & Brasserie'de geçtiğimiz günlerde lezzet dolu bir tura çıktık. İşte sizler için seçtiklerimiz..

Diğer Haberler

Eğlencenin tam ortasında: Nossa Cafe & Brasserie BVS GROUP'un lezzet dolu noktalarından Nossa Cafe & Brasserie, şehre dinamik bir ruh katmaya son hız devam ediyor. Mall of İstanbul, Aqua Florya ve Vialand şubeleriyle keyfinize eşlik eden Nossa Cafe & Brasserie sizleri unutulmaz bir deneyime davet ediyor.

Yemek sanatının İstanbul şubesi

Keyifli anları ‘erişilebilir yüksek kalite’ anlayışı ile eşsiz tatlarla buluşturan Nossa Cafe & Brasserie, özel mutfak sırları, kaliteli sunumları ve herbiri alanında deneyimli profesyonel ekibi ile, sizlere unutulmaz bir deneyim yaşatıyor. Nossa’nın modern bir perspektifle yeniden yorumlanan lezzet konsepti; Türk mutfağının seçkin örneklerinden, Akdeniz, Meksika ve İtalyan mutfaklarının yenilikçi seçeneklerine uzanan çok yaratıcı bir karma sunuyor.

Renkli konsepti ve enerjik yapısıyla büyüleyen, samimi ortamı ile ruha hitap eden, güler yüzlü personeli ile kusursuz hizmet anlayışını yakalayan Nossa Cafe & Brasserie lezzetleriyle tanışmaya hazır olun.

İşte sizler için seçtiğimiz lezzet önerileri..

Izgara Levrek

Napoli Pizza

Kinoa Salatası

Tatlı kapanışlar

Bunlarda ilginizi çekebilir: