Eğlencenin yeni ritmi Flamingo'da!

Bütün sene akılda kalacak bir yeni yıl geccesi için eğlence dünyasının vazgeçilmez adreslerinden biri olan Flamingo Restaurant & Bar’da yılbaşına özel bir menü eşliğinde muhteşem lezzetler sizi bekliyor ve gördüğü yoğun ilgi üzerine Mykonos’un ünlü DJ’i Babis yeniden setin başına geçiyor!

Diğer Haberler

Eğlencenin yeni ritmi Flamingo'da! Görsel bir şölene dönüşen sunumları, seçkin konukları ve özel eğlence anlayışı ile açıldığı ilk günden beri adından sıkça söz ettiren Flamingo Restaurant & Bar; sürprizlerle dolu yeni yıl geccesinde yoğun istek üzerine yeniden DJ Babis ile Mykonos rüzgarları estiriyor.


Bu unutulmaz geccede Flamingo Restaurant & Bar’da özel bir menü sizleri karşılıyor. Başlangıçlarda masanızda; “Peynir&Şarküteri”, “Enginar Salatası”, “Avokado&Yengeç”, “Bal Kabaklı Ravioli” ye kadar uzanan bir lezzet yelpazesi açılıyor. Ana yemekte ise; “Fırınlanmış Dana Kaburga”, “Kuzeyden gelen Lagos” veya “Fransa’ dan Konfi Ördek” olmak üzere üç farklı muhteşem lezzet seçenekleri sizleri bekliyor.


Geccenin tatlısı ise yeni yıl sürprizi! Saatler 23:00’ü gösterdiğinde ise DJ Babis, yılbaşı geccesine özel müzikleri ile eğlencede yerini alıyor ve size eğlencenin sınırsız olduğu bir yeni yıl geccesi yaşatıyor.


Flamingo Restaurant & Bar’ da, DJ Babis ile 2015’ e merhaba derken, eğlencenin ritminin hiç düşmediği, lezzetli, enerji dolu ve unutulmaz bir yeni yıl sizleri bekliyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: