Ekin Koç, Frankfurt’a gidiyor!

Bu yıl 27 Ekim tarihinde başlayacak 19.Frankfurt Türk Fimleri Festivali kapsamında gösterilecek olan Ahmet Katıksız’ın yönettiği "Bizim İçin Şampiyon" filmi için filmin başrol oyuncularından Ekin Koç, festival kapsamında 31 Ekim tarihinde yapılacak gala için Frankfurt’ ta olacak.

Kültür-Sanat

Ekin Koç, Frankfurt’a gidiyor! Yıllardır başarılı bir şekilde gelişen her geçtiğimiz yıl da daha da güçlenen Frankfurt Türk Filmleri Festivali bu yıl Meral Çetinkaya ve Cahit Berkay’a Yaşam Boyu Başarılı Ödülünü verecek. Moğolların konseri ile başlayacak festivalin açılış filmi Nihat Durak’ın yönettiği Kadir İnanır ve Vahide Perçin’in başrolünü oynadığı "Kapı" filmi olacak. Hulki Saner ve Oya Aydoğan unutulmayanlar bölümünde anılacak.


Frankfurt Türk Filmleri Başkanı Hüseyin Sıtkı ve Türksak işbirliği ile gerçekleşecek festivalin konukları arasında Meral Çetinkaya, Cahit Berkay, Moğollar yanında Bahar Öztan, Timur Acar, Arzu Gamze Kılınç, Hakan Bilgin, Gurur Aydoğan, Faruk Karaçay, Ekin Koç, Tolga Tekin, Murat Evgin, Ömer Filikçi, Hakan Meriçlier, Hatice Aslan ve Asuman Dabak gibi ünlü sanatçılarda olacak.


Festival boyunca 40'a yakın filmin gösterileceği haftada kısa film ve belgeseller yanında söyleşi ve sergilerde olacak. Bu yıl yine hapishanede film gösterimi olacak.

Bakalım 1 Kasım geccesi Altın Elmalar kimin olacak?
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: