EKRANDA ÇOK FAZLA HOPLAYIP, ZIPLAMA BURCU

Burcu Kara, televizyon izleyicisinin karşısında ekranda nasıl davranmak gerektiğini anlattı.

Magazin

EKRANDA ÇOK FAZLA HOPLAYIP, ZIPLAMA BURCU Muhabirlik, haber spikerliği, sunuculuk geçmişinden sonra oyunculuğa adım attığını anlatan Burcu Kara, kendisini yetiştirdikçe zamanla iyi bir oyuncu olacağını söyledi.

Hep hüzünlü rollerde oynamasıyla ilgili soruyu yanıtlayan Burcu Kara, izleyicinin karşısına gülen bir kadın olarak çıkmak istediğini belirtti ve şunları söyledi:

"Açıkcası televizyonda bunun ben de riskli bir şey olduğunu düşünüyorum. Çünkü televizyon izleyicisi yelpazesi çok değişik ve farklı. Yani çok fazla sosyo-ekonomik insan barındırıyor. Eğitim farkı çok fazla. İnsanların birçoğu orada senin oyuncu olduğunu, orada Burcu Kara değil başka biri olduğunu kabul eden öyle izleyen insanların sayısı çok az. Senin oradaki insan olduğuna inanıyor ve öyle yaşıyor. Kötü kadınsan seni kötü biliyorlar."

Erol Taş'a sokakta insanların taş attıklarını hatırlatan Burcu Kara, televizyonda açılım yapmanın zorluğuna değindi ve belki de açılım yapmamak gerektiğini anlattı.

Büyüklerinin kendisine "Televizyonda çok hoplayıp, zıplama" dediklerini anlatan Kara, ekranda insanları çok fazla şaşırtmanın iyi olmadığına vurgu yaptı.

Televizyon Gazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: