Ekranda Demet Özdemir fırtınası!

Bu akşam 5. bölümü ile ekrana gelecek olan "Erkenci Kuş" dizisinde "Sanem" karakterine hayat veren Demet Özdemir, sosyal medyada da en çok konuşulan isimlerden biri olmayı başardı.

Magazin

Ekranda Demet Özdemir fırtınası! Geçtiğimiz yıllarda yaz ekranı normal sezonu aratmaz diziler peş peşe yayına girer ve büyük bir reyting yarışı yaşanırdı. Bu yarıştan galip çıkanlar ise normal sezona adlarını yazdırırdı. Diğerleri ise "Yaz Dizisi" olarak kalırdı. Bu yıl ise durum biraz daha farklı gelişti. Yaz sezonunun Ramazan ayına denk gelmesiyle birlikte televizyon ekranları yaza sessiz bir geçiş yaptı. Beklenildiği gibi yazın peş peşe diziler yayına girmedi.

Demet Özdemir'in 'bikini' özlemi!

Demet Özdemir'in 'bikini' özlemi!Televizyon için yaz durağan başlasa da Ramazan'ın bitmesiyle birlikte biraz hareket kazandı. Sayıları az da olsa yeni diziler yayına girmeye başladı. Bu diziler arasında en dikkat çeken ise "Erkenci Kuş" oldu. Star TV'de salı akşamları yayınlanan ve başrollerinde Demet Özdemir ile Can Yaman'ın yer aldığı "Erkenci Kuş" yaz ekranına hareket getirdi.

Demet Özdemir ile Seçkin Özdemir o iddiaları yalanladı!

Demet Özdemir ile Seçkin Özdemir o iddiaları yalanladı!REYTİNGLERDE ZİRVEDE!

Bu akşam 5. bölümü yayınlanacak olan "Erkenci Kuş", Dünya Kupası'nın bitmesiyle birlikte reytinglerde zirvenin değişmezi olmayı başardı. Geçtiğimiz hafta dizinin yeni bölümü birinci olurken, özeti ise ikinci sırada yer alarak büyük bir başarıya imza attı.

Demet Özdemir ilgi odağı oldu!

Demet Özdemir ilgi odağı oldu!DEMET ÖZDEMİR FIRTINASI!

Dizinin başrol oyuncusu Demet Özdemir ise en çok konuşulan isimlerden biri olmayı başardı. Hayat verdiği Sanem karakteri ile büyük beğeni toplayan oyuncu ile ilgili sosyal medyada oldukça fazla yorum yapıldı.

Can Yaman'dan baklava şov!

Can Yaman'dan baklava şov!ERKENCİ KUŞ'UN KONUSU:

Erkenci Kuş, Sanem (Demet Özdemir) ve Can (Can Yaman)’ın reklam ajansında tesadüf eseri karşılaşması ile başlayan büyük aşkı ekrana getiriyor.

Erkenci Kuş’un konusu: Sanem’in, babası Nihat’ın bir bakkal dükkanı vardır. Küçük yaşlardan itibaren her sabah çok erken saatlerde nefes darlığı yaşayan babasının yerine bakkalı açan Sanem, ablası Lale’nin tam tersi doğal, neşeli ve yaşam dolu bir genç kızdır. Sanem, ablasının çalıştığı kadın dergisi Kontes’te eleman arandığını duyunca iş başvusu yapacak ve dizide macera da ondan sonra başlayacak.

Derginin patronu Aziz beyin iki oğlu var; Can ve Emre… Sanem işlerin pek de yolunda gitmediği dergide çalışmaya başladıktan sonra bir anda kendisini ilginç olayların içinde bulacak. Can Yaman’ın canlandıracağı patronun oğlu Can Divit’le arasında tesadüflerle başlayan yakınlaşma olayların yönünü değiştirecek. Son derece maceracı bir ruha sahip olan Can, şehir hayatının küçük hesaplarından uzak doğayı seven sportmen bir gençtir. Bu özellikleri Sanem’le arasında özel bir bağın kurulmasına da neden olacak.

Kerem Çakıroğlu’nun yönetmenliğini yaptığı projenin çekimleri başladı.Yaz dizisi olarak ekrana gelecek olan dizisinin hikayesi, Ufak Tefek Cinayetler dizisinin senaryosunu yazan Meriç Acemi’nin kaleminden çıktı.

"Evliliğe kapımız açık ama..."Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: