Ekranda yılın buluşması! Seda Sayan ve Yeşim Salkım...

Yeşim Salkım, Seda Sayan'ın televizyon programına konuk oldu, ekranda yılın buluşması gerçekleşti.

Magazin

Ekranda yılın buluşması! Seda Sayan ve Yeşim Salkım... Bir dönem karşılıklı olarak birbirlerine davalar açan ve küs olan Yeşim Salkım ile Seda Sayan geçtiğimiz günlerde barışmışlardı. Yeşim Salkım'ın Seda Sayan'ın oğlu hakkında konuştuğu yönünde bir takım iddialar sosyal medyada yer alınca Yeşim Salkım, Seda Sayan'a mesaj atmış ve çıkan dedikoduların doğru olmadığını söylemişti. "Ben kimsenin evladına laf etmem" diyen Yeşim Salkım'ın bu tavrı takdir toplamış ve ikili arasındaki buzları da eritmişti.

Yeşim Salkım'la Seda Sayan barıştı mı?

Yeşim Salkım'la Seda Sayan barıştı mı?EKRANDA YILIN BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİ!

Küslüğün son bulmasının ardından Gecce Mekan Ödülleri'nde bir araya gelen ikili bugün ise televizyonda birlikte görüntü verdi. Seda Sayan'ın programına iki kızı ile birlikte katılan Yeşim Salkım çok güzel ağırlandığını söyledi ve Seda Sayan'a teşekkür etti. Yıllar sonra bir televizyon programında yan yana gelen ikili adeta düşman çatlattı.

Seda Sayan: Yeşim'le tartışmış olabiliriz ama...

Seda Sayan: Yeşim'le tartışmış olabiliriz ama...Yeşim Salkım: Seda Abla ile barıştık

Yeşim Salkım: Seda Abla ile barıştık

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: