Ekranların en çok konuşulan dizileri açıklandı!

Televizyon ekranlarının en çok konuşulan dizileri ortaya çıktı. Ekim ayında en fazla Ufak Tefek Cinayetler dizisi habere konu oldu.

Dizi Galeri

Ekranların en çok konuşulan dizileri açıklandı! Medya takibinin öncü kurumlarında Ajans Press, ekim ayının televizyon raporunu çıkardı. İncelemeye göre, ekranlara veda eden diziler ve çekimlerine yeni başlayan projeler seyircinin yanı sıra TV sayfalarının da dikkat çeken başlıkları arasına yerleşti.

Ekim ayının televizyon raporu incelendiğinde, en çok konuşulan yapımın yeni sezon bölümleri başlayan Ufak Tefek Cinayetler olduğu açıklandı. Dizi, ekim ayında 169 yazılı basın haberiyle adından bahsettirdi. Ekim ayının en çok konuşulan ikinci dizisi ise 167 yazılı basın haberiyle 'Bir Zamanlar Çukurova' oldu. Çukur dizisi ise hakkında çıkan 164 haberle ekimin en çok konuşulan üçüncü dizisi olmayı başardı. Çocuklar Duymasın, 152 yazılı basın haberiyle dördüncü, Sen Anlat Karadeniz 150 yazılı basın haberiyle en çok konuşulan beşinci yapım içerisine girmeyi başardı.

Ajans Press’in 1- 31 Ekim tarihleri arasında yaptığı yazılı basın incelemesinin diğer sonuçları ise şöyle: 149 yazılı basın haberiyle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 146 haberle İstanbullu Gelin, 136 haberle Erkenci Kuş ve 124’er haberle Arka Sokaklar ve geçtiğimiz günlerde final yapan Koca Koca Yalanlar.

Ufak Tefek Cinayetler'de şok ayrılık!

Ufak Tefek Cinayetler'de şok ayrılık!

Bunlarda ilginizi çekebilir: