Elçin Sangu'dan Cüneyt Arkın açıklaması!

Elçin Sangu, "Altın Kelebek Ödülleri" töreninde Cüneyt Arkın'a saygısızlık yaptığı yönünde gelen eleştirilere sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla yanıt verdi.

Magazin

Elçin Sangu'dan Cüneyt Arkın açıklaması! Geçtiğimiz pazar düzenlenen "43. Altın Kelebek Ödülleri" töreninde "En İyi Kadın Komedi Oyuncusu" ödülüne layık görülen Elçin Sangu'nun ismi okunmadan sahneye çıkarak usta oyuncu Cüneyt Arkın'ın konuşmasını kestiği iddiası ve Ödülü aldıktan sonra da Arkın'ın önüne geçerek konuşma yaması 'saygısızlık' olarak algılanmış ve büyük tepki çekmişti.

Elçin Sangu'ya 'Cüneyt Arkın' tepkisi!

Elçin Sangu'ya 'Cüneyt Arkın' tepkisi!Elçin Sangu gelen tepkiler üzerine Instagram hesabından bir açıklama yayımlayarak saygısızlık yapmadığını, durumun yanlış yönlendirilmeden kaynaklandığı açıkladı.

İşte Elçin Sangu'nun o açıklaması;

"Altın Kelebek ödül töreninde yanlış yönlendirme sonucu adım okunmadan sahneye gönderildim. Bu nedenle kendimi hiç arzu etmeyeceğim bir konumda ve durumda buldum. Yaşanan olay heyecanımdan, şaşkınlığımdan ya da saygısızlığımdan kaynaklanmış değildir."

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Bunlarda ilginizi çekebilir: