Elçin Sangu evleniyor mu?

Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı Defne karakteri ile gündemden düşmeyen Elçin Sangu ile ilgili ortaya atılan iddiaların ardı arkası kesilmiyor.

Magazin

Elçin Sangu evleniyor mu? Son dönemin en popüler oyuncularından biri olan Elçin Sangu hakkında bu kez evlilik iddiaları ortaya atıldı. Bir perakende şirketinde yöneticilik yapan Yunus Özdiken ile 5 yıldır ilişki yaşayan Sangu'nun dünya evine gireceği konuşuldu. Ancak Özdiken, çıkan bu dedikodulara sessiz kalmadı.

HT Magazin'de yer alan habere göre ünlü oyuncunun sevgilisi söylentileri yalanladı. Yunus Özdiken, "Uzun süredir beraberiz ve evlenmek için acele etmiyoruz" dedi. Elçin Sangu bir röportajında erkek arkadaşı Yunus Özdiken ile ilgili olarak şu sözleri söylemişti:

Erkek arkadaşımın zekasına hayranım. Çok güzel bir üniversitede siyasal bilimler okumuş, master’ını yapmış. O da İzmirli ama İstanbul’da tanıştık. Her şeyden önce sıkıcı bir adam değil, komedi unsurları hayatının içinde hep var. O çok zeki, esprili, bana hitap eden, hayatımı geçirebileceğim biri. Tüm samimiyetimle söylüyorum ki, benim evrilmeme ve gelişmeme sebep oluyor

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: