Elçin Sangu ile Yunus Özdiken kavga etti mi?

Sevgilisi Elçin Sangu ile sosyal medya nedeniyle arasının açıldığı iddia edilen Yunus Özdiken, konuyla ilgili "Biz birbirimize asla karışmayız" dedi.

Magazin

Elçin Sangu ile Yunus Özdiken kavga etti mi? Son dönemin ünlü oyuncusu Elçin Sangu ile sevgilisi Yunus Özdiken'in, sosyal medya nedeniyle arasının açıldığı iddia edildi. Yunus Özdiken, sevgilisi Elçin Sangu’nun Instagram’daki bazı takipçilerini "Fazla ısrarcılar, sürekli mesaj yazıyorlar” gerekçesiyle engellediği öne sürüldü. İddiaya göre; Yaklaşık 6 milyon takipçisi bulunan güzel oyuncu, durumu fark edince adeta kıyameti koparttı. Sevgilisini "Hayranlarımla arama giremezsin" diye ciddi şekilde uyaran Sangu, Instagram şifresini değiştirdi. Çıkan haberlerden sonra Yunus Özdiken, konuyla ilgili açıklama yaptı. Özdiken, kısa ve net olarak şunları söyledi: "Alakası yok. Çok komik haber. Biz birbirimize asla karışmayız."

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: haberturk.com
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: