Elçin Sangu'dan iddialara jet yanıt!

Elçin Sangu bugün bir gazetede kendisi ve rol arkadaşı Barış Arduç'la ilgili çıkan haberleri sert bir dille yalanladı. Oyuncu konuyu mahkemeye taşıyacağını söyledi.

Magazin

Elçin Sangu'dan iddialara jet yanıt! Bugün Sözcü Gazetesi'nde yer alan iddia magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Habere göre telefonda sevgilisi Yunus Özdiken ile kavga eden Elçin Sangu, ağlayarak odasına gitmiş ve gecce boyunca kimseyle görüşmemiş. Ertesi sabah set çalışanları Sangu’nun karşı odasında kalan Barış Arduç’un kapısını çalmış ancak uzun uğraşlara rağmen Arduç kapıyı açmamış. Gürültüler sonrasında Elçin Sangu’nun kapısı açılmış ve Barış Arduç, Sangu’nun odasından çıkmış. Set çalışanlarını karşısında görünce panikleyen Sangu, “Yunus ile kavga ettik, Barış’la da odamda dertleştik” açıklamasını yapmış.

Elçin Sangu ile Barış Arduç hakkında şoke eden iddia!

ELÇİN SANGU KONUYU MAHKEMEYE TAŞIYOR!

Çıkan bu haberlere sinirlenen Elçin Sangu, Twitter sayfasından bir açıklamada bulundu. Konuyu mahkemeye taşıyacağını söyleyen Sangu, "Kendi sapık zihinlerini başkası üzerinden yalan haberlerle yazan ve altına imza atan kişi ve kişiler hakkında hukuki işlem başlatılmıştır" dedi.

Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun mutluluğu!

Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun mutluluğu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: