Elçin Sangu'dan izleyicilere uyarı!

Atiye'nin galasına katılan Elçin Sangu izleyicileri uyardı: "Bu yeni bir platform ve hepimiz için çok önemli. İzlerken olabildiğince önyargısız ve yüce gönüllülükle izlersek ben kendi adıma çok mutlu olurum."

Magazin

Elçin Sangu'dan izleyicilere uyarı! Netflix’in, başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı, kadrosunda Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Tim Seyfi, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Meral Çetinkaya’nın da yer aldığı heyecanla beklenen ikinci Türk orijinal dizisi Atiye’nin galası, Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleşti.

Galaya katılan isimler arasında Elçin Sangu da vardı. Oyuncu gösterim öncesi kırmızı halıda magazin muhabirlerine açıklamalarda bulundu. Elçin Sangu şöyle konuştu:

"Bilenler biliyor ama Yaşamayanlar zamanından beri internet işlerini çok destekliyorum ve başarılı olmasını istiyorum. Ayrıca bu dizinin içinde arkadaşlarım da var. Gerçekten çok iyi olmasını umuyorum ve istiyorum. Fragmanı da çok güzeldi. Ben iyi bir şey çıkacağını düşünüyorum ama ne olursa olsun şunu unutmamak lazım. Bu yeni bir platform ve hepimiz için çok önemli. İzlerken olabildiğince önyargısız ve yüce gönüllülükle izlersek ben kendi adıma çok mutlu olurum."

Ayrıca Elçin Sangu bir sinema filminde rol alacağını ama daha henüz netleşmediği için detayları açıklayamayacağını söyledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: