Elçin Sangu'nun annesi Müyesser Ses: Kızımın istikbalini engelledi...

Elçin Sangu'ya açılan tazminat davasında annesi Müyesser Ses, tanık olarak dinlendi.Müyesser Ses, Başay Okay için sert ifadeler kullanarak "Kızımın istikbalini engelledi" dedi.

Magazin

Elçin Sangu'nun annesi Müyesser Ses: Kızımın istikbalini engelledi... Menajer Başay Okay’ın Elçin Sangu’ya açtığı 100 bin dolarlık tazminat davasının yeni duruşmasında, ünlü oyuncunun annesi Müyesser Ses tanık olarak dinlendi.

Elçin Sangu’dan büyük destek!

Elçin Sangu’dan büyük destek!HAKSIZ FESİH DAVASI
Menajer Başay Okay’ın aralarındaki sözleşmeyi haksız yere tek taraflı feshettiği iddiasıyla Elçin Sangu’ya açtığı tazminat davasının yeni duruşması, önceki gün İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görüldü.

Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken'den açıklama var!

Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken'den açıklama var!Okay ve Sangu’nun hazır bulunduğu duruşmada ünlü oyuncunun annesi Müyesser Ses de tanık olarak dinlendi.

Elçin Sangu'dan iddialara jet yanıt!

Elçin Sangu'dan iddialara jet yanıt!HAYRANLARIYLA ATIŞTI
Müyesser Ses, duruşmada şöyle konuştu: “Başay hanım kızımın hayranlarıyla çirkin atışmalar yaptı. Kızım üzüldü, çok zarar gördü. Bu sebeple ondan ayrıldı. Başay hanımın internette yaptığı kötü yorumların kızımın istikbalini engellediğini düşünüyorum. Zaten alkol problemi de vardı.”

Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun mutluluğu!

Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun mutluluğu!Duruşma tarafların yazılı beyan vermesi için ertelendi.

Elçin Sangu'dan müjde var!

Elçin Sangu'dan müjde var!Elçin Sangu çok heyecanlı!

Elçin Sangu çok heyecanlı!Kaynak: hurriyet.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: