Elçin Sangu'nun sevgilisi konuştu!

Elçin Sangu'nun öpüşme sahnelerini izlememek için sinema salonundan sessizce çıkan Yunus Özdiken, "Amerika veya İsviçre'de büyümedik. Benim kişisel tercihim bu tarz sahneleri izlememek yönünde" dedi.

Magazin

Elçin Sangu'nun sevgilisi konuştu! Elçin Sangu'nun Barış Arduç'la birlikte rol aldığı "Mutluluk Zamanı" filminin galasında öpüşme sahneleri gösterilmeden hemen önce sevgilisi Yunus Özdiken'in salonu terk ettiği, o sahneler bitince de tekrar filmi izlemek üzere salona girdiği yazılmıştı.

Elçin Sangu-Barış Arduç'un cesur sahnesinde salonu terk etti

Elçin Sangu-Barış Arduç'un cesur sahnesinde salonu terk ettiYunus Özdiken haberturk.com'a yaptığı açıklamada olayı doğruladı. Özdiken bu davranışının sebebini ise şöyle açıkladı:

"Elçin'e ve işine saygı duyuyorum. Kendisine de çok güveniyorum. Çok profesyonel bir kişidir. Ne kadar iyi eğitim alırsanız veya büyütülürseniz büyütülün bu topraklarda belli bir bakış açısı ile büyütülüyorsunuz. Amerika veya İsviçre'de büyümedik. Benim kişisel tercihim bu tarz sahneleri izlememek yönünde.

Elçin Sangu'nun bacak dekoltesi!

Elçin Sangu'nun bacak dekoltesi!Ama bu ne yapılan işe sinirlendiğim ya da profesyonelliğinden emin olmadığım, şüphelendiğim anlamına gelmiyor.

Gayet samimi bir izlemekten hoşlanmama duygusu. O kadar da özgürlüğüm olsun."

Öpüşme sahnesi olay yarattı!

Öpüşme sahnesi olay yarattı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: