Elçin Sangu'ya 'Sultan' gibi karşılama!

Uluslararası bir festivalde ‘En İyi Kadın oyuncu’ ödülünü almak için Dubai’ye giden Elçin Sangu, sultanlar gibi karşılandı. Güzel oyuncu için bir otelin sualtındaki gecceliği 27 bin 500 TL’lik odası tutuldu.

Magazin

Elçin Sangu'ya 'Sultan' gibi karşılama! Türk yıldızların şöhreti ülke sınırlarını aştı. Meryem Uzerli, Bergüzar Korel ve Nur Fettahoğlu gibi isimlerin ardından Elçin Sangu da güzelliğinin yanı sıra oyunculuktaki başarısıyla da Ortadoğu'nun dikkatini çekti. Ünlü oyuncu, Dubai'de gerçekleşen Uluslararası Arap Festivali'nde 'En İyi Uluslararası Oyuncu' seçildi.

Elçin Sangu'nun adına masal kitabı hazırladılar!

Elçin Sangu'nun adına masal kitabı hazırladılar!MERYEM'LE AYNI OTELDE KALIYOR
Sangu, dün ödülünü almak üzere Dubai'ye gitti. Elçin Sangu için geçtiğimiz yıl Meryem Uzerli'nin konakladığı Atlantis The Palm Hotel'de oda rezerve eden yetkililer, güzel oyuncunun kendini 'sultan gibi' hissetmesini sağladı. Lüks otelin Neptune Underwater (sualtı) Suite odasında kalan ünlü oyuncu, balıkları ve Ambassador Lagunu'nu izleyerek uykuya daldı.

Elçin Sangu, Dubai yolcusu!

Elçin Sangu, Dubai yolcusu!Sabah da benzersiz bir manzaraya gözlerini açan Elçin Sangu, dev havuzda yüzmekte olan köpekbalığını "Günaydın, odamda bir problem var" notuyla paylaştı. Sangu'nun konakladığı otel odasının fiyatının da 27 bin 500 TL olduğu öğrenildi. Bu arada ödülünü almak için sessiz sedasız Dubai'ye giden oyuncunun Dubai'de olduğunu duyan Arap hayranları harekete geçti. Sangu'yu görebilmek için otelin önünde kamp kuran sevenleri izdiham yaşanmasına neden oldu.

Kaynak: takvim.com.tr

Elçin Sangu albüm mü çıkaracak?

Elçin Sangu albüm mü çıkaracak?Elçin Sangu, vampir mi olacak?

Elçin Sangu, vampir mi olacak?Elçin Sangu saçlarını neden kestirdi?

Elçin Sangu saçlarını neden kestirdi?Elçin Sangu'dan 'pipo'lu poz!

Elçin Sangu'dan 'pipo'lu poz!Elçin Sangu'dan 'abartı'sız paylaşım!

Elçin Sangu'dan 'abartı'sız paylaşım!Elçin Sangu'dan radikal karar! Artık...

Elçin Sangu'dan radikal karar! Artık...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: