“ELDE VAR HAYAT” DİZİSİ TRT 1’İN GURURU OLDU…

Magazin

“ELDE VAR HAYAT” DİZİSİ TRT 1’İN GURURU OLDU… Kolay değil tam 40 bölüm TRT 1 ekranlarında başarıyla “Elde Var Hayat” dizisini yürüten BSK Yapım ödüle doymuyor. En iyi gençlik dizisi olarak rakiplerini geride bırakmayı başaran “Elde Var Hayat” iki ödülle onurlandırıldı.

2. Antalya Televizyon Ödülleri en iyi gençlik dizisi ödülünden sonra arkasından Avrupa Gazetecileri Derneği Jülide Gülizar yılın en iyileri medya ödüllerin de yine yılın en iyi gençlik dizisi ödülü alarak hem TRT 1 hem de genç yapım şirketi BSK Yapım Çağrı Bingüller başarılarına başarı katmış oldu. TRT 1 uzun zaman sonra doğru yatırımlarının karşılığını almanın mutluluğunu ve yönetim olarak gururunu yaşarken “Elde Var Hayat” gençleri ve özellikle aileleri doğru yönlendirmesi ve önemli bilgi içerikli mesajlar verdiği için ödüllere peş peşe layık görülmüş oldu.
“Elde Var Hayat” dizisinin başrol oyuncuları Emre Altuğ, Hande Subaşı, Ahmet Kural, Adalet Çimen, Kerem Kupacı, Erdem Akakçe, Bala Atabek, Zeynep Zamire Kasapoğlu ve Serkan Kuru dizide iyi ekip olmanın, kaynaşmanın ve em önemlisi doğru senaryo, senaristler ve yönetmenle buluşmanın karşılığını almış oluyorlar.
Bu ödüller “Elde Var Hayat” dizisinin ne kadar doğru bir yolda yürüdüğünü belgelerken diğer dizilere de örnek olma yolunda yürüyor. TRT 1 başarılı bir dizinin arkasında durarak ne kadar doğru bir adım attığını ve karar verdiğini görürken bu tarz sosyal içerikli dizilerinde insanların ilgisini çekeceğini anlamış oldular. Kısa sürede iki ödül alarak başta yapım şirketi BSK yapım ve dizi ekibi işlerini doğru ce ciddi yapmanın da haklı gururunu yaşıyorlar. Daha nice 40 bölümler ile yola başarıyla devam eden “Elde Var Hayat” dizisinin yapımcısı, senaristi, yönetmeni ve değerli oyuncuları bundan sonra sorumlulukların artığını ve bu bilinç ile daha ciddi yollarına devam edeceklerini açıklıyorlar.

TRT 1 yönetimi böylesine başarılı yapımları aldıkları ödüllerle taçlandırdıkları için daha ciddi arkasında durması ve ön plana çıkarması içinde elinden geleni yapması gerekiyor. Rekabetin sıkı bir ortamda geçtiği şu günlerde kısa sürede alınan bu 2 ödül gerçekten TRT 1 yönetimi başta olmak üzere katkısı olan herkesin alın teri var.

Bunlarda ilginizi çekebilir: