'ELİT KESİMDE HAYAT KADINLARI VAR'

Bugün vizyona girecek 'O.... Çocukları' filminde hayat kadını Hatice rolünde izleyeceğimiz İpek Tuzcuoğlu 'Elimde olsa bütün genelevleri kapatırdım.' diyor

Magazin

'ELİT KESİMDE HAYAT KADINLARI VAR'  İpek Tuzcuoğlu, ülkemizdeki erkeklerin büyük bir bölümü cinselliğe ilk adımlarını genelevde attığını belirterek ' Hepsi de diyebiliriz. Kentlisi de, köylüsü de, kasabalısı da geneleve gidiyor. Köydeki hayvanını satıp geliyor, geneleve gidiyor. Benim elimde olsa, bütün genelevleri kapatırım. Ben kadının aşağılanmasını istemiyorum. Kadınlarımız kutsaldır. Bence genelevde olmayıp, toplumun elit kesimlerinde namuslu namuslu dolaşsa da, beyin olarak hayat kadını olanlar da vardır. Biz acımasız toplumuz, fahişe damgasını yiyenleri çabucak yargılıyoruz. O kadınların oraya gidiş öykülerini bilmiyoruz. Lüks içinde yaşayıp, sadece zevk için bu işleri yapanlar da var. Bence toplumun kanayan yarası genelevlerdir' dedi.

Röportajın devamı Hafta Sonu Dergisi'nde
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: