Eliz Sakuçoğlu ile Ekin Mert Daymaz sabaha kadar eğlendi!

Ege tatiline ara verip İstanbul'a gelen stil danışmanı Eliz Sakuçoğlu ile oyuncu ve model Ekin Mert Daymaz, önceki gece Kilyos'taki bir partide sabaha kadar eğlendi.

Magazin

Eliz Sakuçoğlu ile Ekin Mert Daymaz sabaha kadar eğlendi! “Tek eşliliği kabul etmiyorum” açıklamasıyla dikkat çeken Eliz Sakuçoğlu, Takvim’in haberine göre, önceki gün kendisinden 7 yaş küçük Ekin Mert Daymaz ile bir partide sabaha dek eğlendi.

Eliz Sakuçoğlu spora döndü!

Eliz Sakuçoğlu spora döndü!‘TEHLİKELİ YAKINLAŞMA’

Bir süredir sessizliğini koruyan 34 yaşındaki stil danışmanı Sakuçoğlu ile 27 yaşındaki Daymaz’ın geccede oldukça yakınlaştığı görüldü. Çevredekiler, Daymaz’la Sakuçoğlu’nun bu hallerini “Eliz ile Ekin Mert’in tehlikeli yakınlaşması” olarak yorumladı.

Eliz Sakuçoğlu'nun Murat Boz isyanı!

Eliz Sakuçoğlu'nun Murat Boz isyanı!Murat Boz’la 8 yıllık aşkı 2014’te biten Sakuçoğlu, ardından gönlünü Beran Benan’a kaptırmıştı. Benan’la 2 yıllık ilişkisi geçtiğimiz yıl biten stil danışmanı, çok geçmeden de Hakan Sabancı ile birlikte oldu. (KAYNAK: takvim.com.tr)


Eliz Sakuçoğlu geri döndü!

Eliz Sakuçoğlu geri döndü!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: